Rozhovory, časopisy

Miro Šmajda vydá v září svůj autorský debut

3. září 2010 v 20:13 | Xx_Lia_xX
31. srpna 2010  15:27:
Stříbrný finalista Česko-Slovenské SuperStar Miro Šmajda konečně udělá radost svým fanynkám. Na konci září by mělo vyjít jeho debutové album.


Miro Šmajda si skladby na první desku složil sám, včetně textů. Bude na 11 písní, z nichž jedna je dokonce v češtině.

Šmajda podřídil pěvecké kariéře celý život. "Soutěž mi změnila život úplně. Nechal jsem školy. Nechal jsem celý svůj dosavadní život," řekl Šmajda a kromě toho, že se málo stýká s přáteli a rodinou, mu nový životní styl plně vyhovuje.

Jeho deska prý bude spojovat víc žánrů, ale převládat bude rock. Šmajda je rocker a to potvrdil i na slovenském festivalu Terchovský Budzogáň, kde hrály hlavně punkové a metalové kapely.


zdroj: idnes.cz, miro-smajda-daily.blog.cz

Šmajda měl v Praze rande s vítězskou soutěže, kazil ho jen vítr

30. srpna 2010 v 12:57 | Xx_Lia_xX
2365
22. srpna 2010  0:40:
Slovenský zpěvák Miro Šmajda dojel na setkání s vítězkou charitativní soutěže s měsíčním zpožděním. Původní termín musel zrušit kvůli nehodě, která se mu stala cestou do Prahy. Tentokrát dorazil v pořádku, slibované překvapení, které mělo být součástí výhry, však zhatilo počasí.

Markéta Vöröšová vyhrála setkání s finalistou Česko-Slovenské SuperStar na charitativní výstavě textilních hraček Léto plné hvězd. "Já jsem teda Mira moc neznala ze SuperStar, takže to byla úplně čistá náhoda, že jsem si vybrala jeho urničku, do které jsem ten lísteček hodila," řekla Vöröšová.


Když se ale měla se Šmajdou sejít, dozvěděla se smutnou zprávu. Zpěvák cestou na rande s ní havaroval. Jednadvacetiletý rodák z Košic se rozhodl cestu do Prahy jet bez přestávky a asi po 130 kilometrech ho přepadl v jedné zatáčce mikrospánek. Auto vyletělo ze silnice a otočilo se na střechu. Ačkoli vůz byl zcela zdemolovaný, Šmajda naštěstí neutrpěl žádná vážná zranění. Teď už je úplně v pořádku a mohl tak dorazit na slíbené setkání.

"Pokecali jsem, máme spolu společné to, že její zaměření je směřované taky na umění. Je divadelní kritička, tak si budu muset dát pozor, kdybych se někdy chtěl věnovat divadlu," řekl Šmajda, kterého prý divadlo skutečně láká.

Schůzka se slovenským zpěvákem měla jedinou vadu. Vítězka se nedočkala slíbeného překvapení, kterým byl let balonem. Kvůli špatnému počasí museli organizátoři měnit program, a tak místo pohledu na českou metropoli z výšky se Šmajda a jeho dočasná partnerka dočkali exkurze k základům Juditina mostu.

Miro Šmajda a jeho dočasná partnerka šli na prohlídku základů Juditina mostuMiro Šmajda přijel do Prahy na rande s vítězkou soutěže Markétou VöröšovouMarkéta Vöröšová vyhrála rande se slovenským zpěvákem ŠmajdouMarkéta Vöröšová vyhrála rande se slovenským zpěvákem ŠmajdouMiro Šmajda přivítal Markétu Vöröšovou s květinouMiro Šmajda si pro vítězku soutěže připravil růžiMiro ŠmajdaMiro ŠmajdaMiro ŠmajdaMiro Šmajda přijel do Prahy na rande s vítězkou soutěže


zdroj: revue.idnes.cz

Letná party- rádio Expres- audio

27. srpna 2010 v 8:20 | Xx_Lia_xX
Včera jsem zveřejnila článek s videem, na kterém byl Miro hostem rádia Relax a zúčastnil se "soutěže" o nej sexy hlas.
Nyní máme k dispozici tři audia. ;)


A tady další odkaz na hlasování. Týká se to Mirova sexy hlasu, takže klikejte a hlasujte za jeho hlas! ;)


zdroj: miro-smajda-daily.blog.cz

Šmajda o autonehode: Nevedel som, či ešte žijem!

3. srpna 2010 v 18:27 | Xx_Lia_xX
26345
Včera 13:00:
Miro Šmajda nám deväť dní po autonehode poskytol úprimnú spoveď. Ako to bolo s jeho hrozivou haváriou a čo videl v najhorších minútach svojho života?!

Miro, ako sa to celé vlastne stalo?
V jednom momente keď ideš a spamätáš sa... Nevime, či to bola tretina, alebo začiatok zákruty, zrazu som sa spamätal, že sa rútim ku zvodidlám, tak som to reflexívne strhol a auto sa v tej rýchlosti začalo
správať nepredvídane. A jednoducho ma vytočilo tak, že som sa prekotil po kapote, vyhodilo ma cez zvodidlá a letel som. Dopadol som na strechu ako sa to strhlo v tých dvoch troch sekundách, tam som si len prial, aby sa to skončilo. Bol som zmierený so všetkým, pretože sa to mohlo skončiť naozaj všelijako.
Ty si vraj išiel prirýchlo?
Bola tam predpísaná 90-tka a ja som išiel niečo cez stovku.
Čo sa ti počas tých šialených kotrmelcoch premietalo v hlave?
Je pravda, že človek vidí tváre rôznych
ľudí... Ono sa to nedá presne opísať, ale vidíš určité situácie s rôznymi Ľuďmi, ktorí sú ti blízki, alebo ktoré som zažil. Ja neviem, čo pre mňa znemená, že práve
tieto situácie som videl. Fakt je, že vidíš strašne veľa takých úlomkov zo života
...
Čo sa dialo, keď si dopadol?
V tom momente som nevedel, či som živý, alebo mŕtvy. Nevedel som, či je všetko v pohode, tak som sa skontroloval. Pozrel som sa nad seba a boli tam dvere, keďže auto bolo prevrátené. Cez ne som sa dostal von, našiel som telefón.

Miro s kapelou stihli festival i TV relaci

29. července 2010 v 20:13 | Xx_Lia_xX
Máme tady pro dnešek snad poslední scan. Zmínka o benefičním koncertu Pomože celé Slovensko. Pro ty, co neví, Miro tam vystoupil 17.7.2010 se svým prvním singlem Last forever.
Pro zvětšení klikněte na obrázek. ;)

imagebam.com

zdroj: mirosmajda.wgz.cz

Miro Šmajda: Nosí ortézu...

29. července 2010 v 20:06 | Xx_Lia_xX
Máme tady další scan a to z časopisu Život. Článek je jak jinak, než o Mirove autonehodě.
Pro zvětšení klikněte na obrázek. ;)

imagebam.com

zdroj: mirosmajda.wgz.cz

Test: Jak dobře znáte Mira?

29. července 2010 v 20:04 | Xx_Lia_xX
Tento stupidně lehký test (:D) pro nás připravil časopis Šarm.
Pro zvětšení klikněte na obrázek. ;)

imagebam.com

zdroj: mirosmajda.wgz.cz

Prečo zaspal za volantom?

29. července 2010 v 20:02 | Xx_Lia_xX
Tento scan je z časopisu Rytmus života, který vyšel 28.7.2010. Je to opravdu pěkný kec, takže tomu radši nevěřte.
Pro zvětšení klikněte na obrázek. ;)

imagebam.com

zdroj: mirosmajda.wgz.cz

Polaví rocker v nastolenom tempe?

29. července 2010 v 18:30 | Xx_Lia_xX
Článek z časopisu Slovenka.Píše se v něm o Mirove autonehodě.
Pro zvětšení klikněte na obrázek. ;)

imagebam.com imagebam.com

zdroj: mirosmajda.wgz.cz

Šmajda po havárii: Řídil bych se řízením!

29. července 2010 v 18:09 | Xx_Lia_xX
565
28.07.2010 06:56
Zpěvák Miro Šmajda (21) po autonehodě, která se odehrála minulý týden nedaleko Košic, poprvé přicestoval do Prahy. Raději letadlem. Miro byl totiž na cestě do Prahy i minulý týden, kdy v autě upadl na chvíli do mikrospánku a narazil do svodidel a i s vozem skončil v příkopu. Blesk se s Mirem sešel na letišti.

Miro, jak se teď, týden po nehodě, cítíte?
,,Musím říct, že se cítím opravdu skvěle. Je mi super, jsem jako znovu narozený. Na krku mám teda ještě pěnovou ortézu, protože jsem si při havárii poranil třetí krční obratel. A jsem trochu potlučený. Ale to nic není."
Jak se celá nehoda odehrála?
,,Jel jsem z Košic do Prahy do studia dodělat desku. Asi sto kilometrů od domova jsem upadl do mikrospánku. Pak už šlo vše strašně rychle. Byla to otázka třeba tří vteřin, kdy auto protrhlo svodidla. Nikdy jsem nevěřil lidem, kteří říkali, že se vám v takových situacích promítne celý život. Ale opravdu to tak je. Viděl jsem najednou všechny blízké."
A kdo vám přivolal pomoc, když se auto skutálelo?
,,Já jsem si ji zavolal sám. První, komu jsem volal, byla máma. Ta se hned sebrala a jela za mnou. Kdybych byl v bezvědomí, tak tam ležím asi doteď. Tam by mě hned tak někdo nenašel."
To jste nevolal své přítelkyni?
,,Já žádnou nemám, jsem sám. Fanynek mám pořád dost, ale žádnou lásku."
Proto jste raději přiletěl do Prahy letadlem? Bojíte se auta?
,,Ne, to určitě ne. Přiletěl jsem kvůli úspoře času. Musel jsem o týden posunout nahrávání své desky. Začínáme až tento týden, a proto chci, abychom toho hodně stihli. Od nehody jsem už řídil, nemám z toho žádný blok. Naopak mě to hrozně baví, kdybych nedělal hudbu, tak bych se řízením rád živil."

zdroj: blesk.cz

Pořád se probouzí sám!

10. července 2010 v 12:45 | Xx_Lia_xX
23
Co dělá ve svém volnu? Za co nejvíc utrácí? A kdy mu vyjde debutová deska? BRAVO to ví!

Než nabere festivalová sezona ty největší grády, vzali jsme si vámi milovaného stříbrného "Superstara" Mira Šmajdu (21) na pokec a pořádně jsme ho vyzpovídali!

BRAVO: Čau, jak se ti dnes vstávalo?
Miro: Ahoj, vstávalo se mi úžasně! Do noci jsem psal jednu písničku, takže jsem si ráno pořádně přispal.
BRAVO: Probouzel ses sám?
Miro: Ano - úplně sám... :-)
BRAVO: Jak bude vypadat tvůj dnešní den?
Miro: Za chvíli vyrazím na zkoušku se svojí kapelou a s klukama budeme makat až do večera. Pak zajdu na nějakou dobrou véču a mrknu do pár obchodů a koupím si něco na sebe. Musím přece za něco utrácet, ne? :)
BRAVO: Poslední dobou objíždíš jeden fesťák za druhým. Jak si je užíváš? Co fanoušci?
Miro: Open air koncerty mě hrozně baví a užívám si je na sto procent! A fanoušci? Ti jsou úplně senzační!
 
 

Reklama
Reklama