Novinky na blogu

Rekonstrukce :)

24. září 2010 v 15:55 | Xx_Lia_xX
signatura
Už podle nadpisu je až nadmíru jasné, že to tady bude během víkendu hodně rozkopané, takže se nelekněte. Plánuju jak nový design, tak bude celé nové menu, protože tohle je docela nepřehledné, taky se budu snažit udělat rekonstrukci rozcestníků. No, doufám, že to ztihnu. :D

btw: Kdyby jste někdo měli dobré doporučení na někoho, kdo dělá super designy, tak mi hoďte link do komentářů. Moc děkuju! ;)

Omluva za pozastavení 9.8-18.8

18. srpna 2010 v 9:23 | Xx_Lia_xX
avatar
Zdravím!! ;)
Půjdu rovnou k věci, jelikož nemám moc času. Omlouvám se všem návštěvníkům tohodle blogu za neplánované pozastavení mezi 9.8 až 18.8, ale nešel mi net, takže jsem se na blog neměla jak dostat. Doufám, že to všichni chápete. Během dnešního večera sem přidám všechno co jsem během těch dní prošvihla, takže se můžete těšit na nové články. ;)
Zatím se mějte ;)

Nový design! :)

25. července 2010 v 22:32 | Xx_Lia_xX
avatar
Už z nadpisu (který většinou stejně nikdo nečte :D), vyplývá, že je tady nový design. No, doufám, že jste to nezjistili až po tomhle přečtení :D. Moc děkuju miro-smajda-daily za moc potěšující komentář s pochvalou ;)!
No... ten design není zrovna podle mých představ, ale rozhodně je lepší než ten předešlý!!! :D Mohla jsem si více pohrát s tou navigací, ale já už toho mám po těch hodinách vážně plné zuby, takže to bu´d zůstane takhle nebo si s tím pohraju až budu mít chuť! ;)
Není tady nový jen design, ale taky rubrika v menu! Najdete v ní odkazy na nejdůležitější a nejnovější články ;) ...
Ještě jsem vyměnila ikonky v affs. Dala jsem tam dvě a to už zmiňovaný blog miro-smajda-daily a taky Yukiho (ty tam prostě vždy budeš patřit:-*)...
A to bude asi všechno ohledně těch změn, možná ještě něco předělám zítra, ale pochybuju :D ...
Já se radši odhlašuju, protože mě už fakt bolí oči po té dlouhé době strávené nastavováním ! :D
Pá... Vaše Xx_Lia_xX ... :-*
btw: Nezapomeňte hlasovat!!! ;) Odkazy máte v menu! ;)
 
 

Reklama