Šmajda o autonehodě: Lhal! Jel příliš rychle!

3. srpna 2010 v 18:08 | Xx_Lia_xX |  Články, drby, zmínky
4565
Jsou to téměř dva týdny, co zpěvák Miro Šmajda (22) nezvládl řízení, vyletěl ze silnice a havaroval. "Rychlost byla dodržená," tvrdil novinářům nejprve. Teď ale přiznal, že to je lež.

A není to jediná nesrovnalost, která Mirovu nehodu doprovází. Příčina nehody je jiná, než se původně myslelo. Jako první verzi Šmajda uvedl, že usnul za volantem a dodržel rychlost. Když ale policejní experti vydali zprávu, že do zatáčky vjel nepřiměřenou rychlostí, nedalo se nic dělat a kápnul božskou. "Je tam povolená devadesátka, jel jsem něco přes stovku," rozhodl se přiznat v rozhovoru pro server čas.sk.

Stejně tak už netrvá na tom, že by za nehodu mohl mikrospánek. "Nevím, jestli to byla třetina nebo začátek zatáčky, najednou jsem zjistil, že se řítím ke svodidlům, strhnul jsem volant a auto se převrátilo na střechu, vyhodilo mě to přes svodidla a letěl jsem," popsal serveru nešťastnou událost mladý zpěvák přesně tak, jak se stala.

Naštěstí vyvázl jen s lehkými zraněními a velkou finanční škodou na autě i na svodidlech. Sednout za volant se však znovu nebojí a dokonce se nechal slyšet, že už si vyřizuje koupi nového auta.


zdroj: ahaonline.cz
Už jsou s tím trapní! No bóže tak jel rychle! Kolik lidí dnes dodržuje všechny předpisy?! Hodně málo!!! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.