Srpen 2010

Šmajda měl v Praze rande s vítězskou soutěže, kazil ho jen vítr

30. srpna 2010 v 12:57 | Xx_Lia_xX |  Rozhovory, časopisy
2365
22. srpna 2010  0:40:
Slovenský zpěvák Miro Šmajda dojel na setkání s vítězkou charitativní soutěže s měsíčním zpožděním. Původní termín musel zrušit kvůli nehodě, která se mu stala cestou do Prahy. Tentokrát dorazil v pořádku, slibované překvapení, které mělo být součástí výhry, však zhatilo počasí.

Markéta Vöröšová vyhrála setkání s finalistou Česko-Slovenské SuperStar na charitativní výstavě textilních hraček Léto plné hvězd. "Já jsem teda Mira moc neznala ze SuperStar, takže to byla úplně čistá náhoda, že jsem si vybrala jeho urničku, do které jsem ten lísteček hodila," řekla Vöröšová.


Když se ale měla se Šmajdou sejít, dozvěděla se smutnou zprávu. Zpěvák cestou na rande s ní havaroval. Jednadvacetiletý rodák z Košic se rozhodl cestu do Prahy jet bez přestávky a asi po 130 kilometrech ho přepadl v jedné zatáčce mikrospánek. Auto vyletělo ze silnice a otočilo se na střechu. Ačkoli vůz byl zcela zdemolovaný, Šmajda naštěstí neutrpěl žádná vážná zranění. Teď už je úplně v pořádku a mohl tak dorazit na slíbené setkání.

"Pokecali jsem, máme spolu společné to, že její zaměření je směřované taky na umění. Je divadelní kritička, tak si budu muset dát pozor, kdybych se někdy chtěl věnovat divadlu," řekl Šmajda, kterého prý divadlo skutečně láká.

Schůzka se slovenským zpěvákem měla jedinou vadu. Vítězka se nedočkala slíbeného překvapení, kterým byl let balonem. Kvůli špatnému počasí museli organizátoři měnit program, a tak místo pohledu na českou metropoli z výšky se Šmajda a jeho dočasná partnerka dočkali exkurze k základům Juditina mostu.

Miro Šmajda a jeho dočasná partnerka šli na prohlídku základů Juditina mostuMiro Šmajda přijel do Prahy na rande s vítězkou soutěže Markétou VöröšovouMarkéta Vöröšová vyhrála rande se slovenským zpěvákem ŠmajdouMarkéta Vöröšová vyhrála rande se slovenským zpěvákem ŠmajdouMiro Šmajda přivítal Markétu Vöröšovou s květinouMiro Šmajda si pro vítězku soutěže připravil růžiMiro ŠmajdaMiro ŠmajdaMiro ŠmajdaMiro Šmajda přijel do Prahy na rande s vítězkou soutěže


zdroj: revue.idnes.cz

Smraďavka u Buchlovic (lázně Leopoldov) - 26.8.2010

29. srpna 2010 v 23:19 | Xx_Lia_xX |  Koncerty, live akce
Ještě jsem nenašla žádné fotky, které by odpovídaly lepší kvalitě, ale máme tady něco lepšího. To něco lepšího jsou videa z dne 26.8.2010, kdy to Rosemaid rozparádili v lázních Leopoldov- Smraďavka u Buchlovic. Doporučuju všem, aby se podívali, jelikož i takové video nám může přinést jedinečný zážitek! :D ;)

Praha (metropole Zličín) - 28.8.2010

29. srpna 2010 v 22:55 | Xx_Lia_xX |  Koncerty, live, TV, akce
praha metropole zličín - 28.8.2010
28.8.2010 vás mohli Rosemaid potěšit koncertem v Praze- metropole Zličín. Pokud jste tam byli, určitě to musel být nádherný zážitek. Já si z fotek troufám tvrdit, že to kluci opět parádně rozjeli a lidé, kteří se na ně přišli mrknout, určitě nelitovali. A my si můžeme prohlédnout fotky. ;)

Náchod (Muž roku 2010) - 27.8.2010

29. srpna 2010 v 22:50 | Xx_Lia_xX |  Koncerty, live, TV, akce
náchod - 27.8.2010
  Vrátíme se o dva dny zpět, tedy na 27.8.2010. Ten den nemohl nikdo z nás Rosemaid slyšet na živo, jelikož akce, konaná v Náchodě, byla neveřejná. Jednalo se o akci Muž roku 2010. Tady máme alespoň nějaké ty fotky (i když jich není moc), abychom si mohli představit, jak to tam asi Miro rozjel. :)

Miro v Let´s dance - videa

27. srpna 2010 v 16:06 | Xx_Lia_xX |  Let´s dance
lets dance
Jak už jsem slíbila u minulého článku, k fotkám přidávám i videa. Určitě jste je všichni už viděli, ale tohle tady prostě musí být. :D Užijte si je. ;)

Miro v Let´s dance - fotky

27. srpna 2010 v 12:46 | Xx_Lia_xX |  Let´s dance
lets dance
Chybí tady další etapa Mirové kariéry a to jeho účast v taneční soutěži Let´s dance, kde tančil s profesionální tanečnicí Katarínou Štumpfovou. Pod celým článkem můžete vidět spoustu fotek jak z tanečních vystoupení, tak z tréninků. Následovat bude také článek s videama. :)

Miro v česko-slovenské SuperStar - fotky

27. srpna 2010 v 10:18 | Xx_Lia_xX |  Superstar
superstar
Na tomto blogu chybí jedna z nejdůležitějších věcí. Jak všichni jistě víme, Miro se proslavil díky česko-slovenské SuperStar, a proto by zde neměly chybět ani nějaké ty fotky. Pod celým článkem si tedy můžete při fotkách zavzpomínat na ne tak zase dávnou dobu, kdy Miro oslňoval svým hlasem SuperStárské publikum. :)

Letná party- rádio Expres- audio

27. srpna 2010 v 8:20 | Xx_Lia_xX |  Rozhovory, časopisy
Včera jsem zveřejnila článek s videem, na kterém byl Miro hostem rádia Relax a zúčastnil se "soutěže" o nej sexy hlas.
Nyní máme k dispozici tři audia. ;)


A tady další odkaz na hlasování. Týká se to Mirova sexy hlasu, takže klikejte a hlasujte za jeho hlas! ;)


zdroj: miro-smajda-daily.blog.cz

Workoholici: Kto sa vzdal dovolenky?

26. srpna 2010 v 8:51 | Xx_Lia_xX |  Články, drby, zmínky
sdad
24.08.2010 18:30 - BRATISLAVA:
Leto, počas ktorého ich konkurenti oddychujú, využili na prácu. Viaceré známe tváre si odopreli dovolenky a počas prázdninového obdobia radšej zarábali a pracovali. Niektorí z nich plánujú dovolenku až na zimu, iní tvrdia, že relax nepotrebujú.

Miro Šmajda:
"Teraz ide o veľa!" Za zbytočný luxus momentálne považuje dovolenku strieborný československý superstarista Miro Šmajda. Už od účasti v šou Let´s Dance pracuje na debutovom albume, ktorý v týchto dňoch dokončuje. Prácu na cédečku označuje za prioritu číslo jeden. Okrem neho totiž plánujú v najbližších týždňoch vydať albumy viacerí jeho bývalí spolusúťažiaci Monika Bagárová, Denis Lacho či Leona Šenková. Miro bez tajností priznáva, že narastajúcej konkurencie si je vedomý: "Treba stihnúť veľa vecí, lebo teraz ide o veľa. Všetko treba dobre naštartovať." Pár dní si však spevák určite oddýchne, hoci dovolenku odkladá až na zimu. "Čo ja viem? Možno na Vianoce (smiech). Snáď by som mohol vybehnúť niekam do Egypta..." plánuje.zdroj: aktuality.sk

Letná party- rádio Expres

26. srpna 2010 v 8:44 | Xx_Lia_xX |  TV, reportáže, ocenění
Rádio Expres si pozvalo Mira k nim do studia, aby se zúčastnil nejspíš nějaké "soutěže" o nej sexy hlas. Miro dostal do rukou papír s článkem o vlasech a jak můžete vidět a hlavně slyšet, opravdu se do toho vžil. :)zdroj: miro-smajda-daily.wgz.cz

Pozvánka do Metropole- Zličín

26. srpna 2010 v 8:11 | Xx_Lia_xX |  Novinky
Touto pozvánkou nás všechny zve Miro na jeho koncert do Prahy- Metropole- Zličín, který se odehraje už 28.8.2010 (více informací o koncertě najdete v Termínech).
Všem, kteří tam budou, přeji ať si to co nejvíce užijou. ;)zdroj: miro-smajda-daily.blog.cz

Vizovické trnkobraní - 21.8.2010 - videa

23. srpna 2010 v 21:16 | Xx_Lia_xX |  Koncerty, live akce
vizovické trnkobraní - 21.8.2010
Fotky byly přidány, zbývají už jen videa. Stejně jako u fotek můžete vidět opravdu skvělou atmosféru a k tomu tady máme ještě videa, aby jste si mohli poslechnout úžasný hlas Mira a také neúnavné a vždy dobře připravené nástroje zbytku Rosemaid. Přeju příjemnou podívanou. ;)

Vizovické trnkobraní - 21.8.2010

23. srpna 2010 v 21:06 | Xx_Lia_xX |  Koncerty, live, TV, akce
vizovické trnkobraní - 21.8.2010
Pořád jsme ještě na datumu 21.8.2010. Nyní se však přesuneme do Vizovických trnkobraní, kde se odehrál další koncert. Tento byl samozřejmě stejně povedený jako ten předešlý a já vám můžu jen doporučit se podívat na fotky, které vás čekají s otevřenou náručí pod celým článkem. ;)

Pálkovické dožínky - 21.8.2010 - videa

23. srpna 2010 v 20:54 | Xx_Lia_xX |  Koncerty, live akce
pálkovické dožínky - 21.8.2010
Taky se vám zdá, že k těm fotkám něco chybí? Ano, chybí! Videa! Pojďme si tedy zopakovat den, kdy Miro vystoupil v Pálkovicích a díky těmhle videím si můžeme jeho koncert zopakovat. I když to není ono, můžeme být rádi i za tenhle soukromý koncert doma u počítače. A že i tenhle koncert stojí za to nemusím ani dodávat!!! Zombie Miro zazpíval fakt fantasticky, u Cest la vie se můžeme zasmát jeho hlasu, když napodobuje děvče, o kterém zpívá a u Smoke on the water to opět rozbalí naplno!!! ;)

Pálkovické dožínky - 21.8.2010

23. srpna 2010 v 15:57 | Xx_Lia_xX |  Koncerty, live, TV, akce
pálkovické dožínky - 21.8.2010
Přesuneme se o den dál, tedy na datum 21.8.2010. Krásně slunečný den, nebe téměř bez mráčku. V takovém pořasí si užívali lidé v Pálkovicích Mirovo vystoupení. A nejen oni, určitě si to užili i Rosemaid. :) A my, ti kteří se tam nemohli dopravit, si můžeme alespoň omrknout fotky. Užijte si je. ;)