Červenec 2010

Hot or Not? - Srpen 2010

31. července 2010 v 20:41 | Xx_Lia_xX |  HOT OR NOT
Tak tohle je ona!!! První 100% HOT fotka na tomto blogu! No, ještě aby ne! Stačí jeden pohled a hned je jasné, že prostě HOT je!!! :D
A jak dopadne fotka na Srpen? Bude to opět HOT nebo tentokrát NOT? To se teprve uvidí. A co je to vlastně za fotku?
To se dozvíte pod perexem. ;)

POTM - Srpen 2010

31. července 2010 v 20:24 | Xx_Lia_xX |  POTM
potm4
Dnešní den je posledním dnem července, a proto musím uzavřít anketu POTM za tento měsíc. Ale nezoufejte, s dalším měsícem přichází i další anketa, tentokrát POTM za měsíc Srpen. Pojďme se tedy nejprve podívat na výsledky POTM červenec:
 Více pod perexem. ;)

Mp3 ze Superstar

30. července 2010 v 19:23 | Xx_Lia_xX |  Download
signatura
Jelikož je opravdu mále serverů, na kterých můžete najít Mirovy písně ze Superstar, rozhodla jsem se je někam uložit. Stáhla jsem si je z youtube.com pomocí programu a uložila na edisk, takže si je kdokoli můžete zadarmo stáhnout. Kdyby vám stáhnout nešly nebo by se vyskytla nějaká chyba, tak napište do komentářů, pokusím se to opravit. ;)
Ty pomlčky u některých písní zanmenají, že je prozatím ještě nemám stáhnuté, ale určitě tady budou později. ;)

1. semifinále: Come as you are //--
2. semifinále: Wicked game // DOWNLOAD
3. semifinále: Home // DOWNLOAD
1. finále: Starway to heaven // --
2. finále: Voda čo ma drží nad vodou // DOWNLOAD
3. finále: Dirty Diana // DOWNLOAD
4. finále: Smoke on the water // DOWNLOAD
5. finále: C´est la vie // DOWNLOAD
6. finále: Cry me a river // DOWNLOAD
6. finále: Welcome to the jungle // DOWNLOAD
7. finále: Je to blízko // DOWNLOAD
7. finále: We are the champions & We will rock you // DOWNLOAD
8. finále: Srdce jako kníže rohan // DOWNLOAD
8. finále: Nebude to l´ahké // DOWNLOAD
8. finále: Dream on // DOWNLOAD
9. finále: Whatch over you // DOWNLOAD
9. finále: Last Christmas // --

Miro s kapelou stihli festival i TV relaci

29. července 2010 v 20:13 | Xx_Lia_xX |  Rozhovory, časopisy
Máme tady pro dnešek snad poslední scan. Zmínka o benefičním koncertu Pomože celé Slovensko. Pro ty, co neví, Miro tam vystoupil 17.7.2010 se svým prvním singlem Last forever.
Pro zvětšení klikněte na obrázek. ;)

imagebam.com

zdroj: mirosmajda.wgz.cz

Miro Šmajda: Nosí ortézu...

29. července 2010 v 20:06 | Xx_Lia_xX |  Rozhovory, časopisy
Máme tady další scan a to z časopisu Život. Článek je jak jinak, než o Mirove autonehodě.
Pro zvětšení klikněte na obrázek. ;)

imagebam.com

zdroj: mirosmajda.wgz.cz

Test: Jak dobře znáte Mira?

29. července 2010 v 20:04 | Xx_Lia_xX |  Rozhovory, časopisy
Tento stupidně lehký test (:D) pro nás připravil časopis Šarm.
Pro zvětšení klikněte na obrázek. ;)

imagebam.com

zdroj: mirosmajda.wgz.cz

Prečo zaspal za volantom?

29. července 2010 v 20:02 | Xx_Lia_xX |  Rozhovory, časopisy
Tento scan je z časopisu Rytmus života, který vyšel 28.7.2010. Je to opravdu pěkný kec, takže tomu radši nevěřte.
Pro zvětšení klikněte na obrázek. ;)

imagebam.com

zdroj: mirosmajda.wgz.cz

Fotky z letiště-26.7.2010

29. července 2010 v 19:24 | Xx_Lia_xX |  Paparazzi
Nyní jsou na řadě fotky z letiště. Mirko letěl z Košic do Prahy 26.7.2010. I s tou ortézou na krku mu to moc slušelo a my můžeme vidět, že je opravdu v pořádku, jelikož jeho spokojený úsměv nelze přehlédnout. Zde je pár fotek, které byly u různých článků. Určitě se jich časem oběví více. ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: blesk.cz, pluska.sk, korzar.sme.sk

Fotky Mira před nemocnicí

29. července 2010 v 19:11 | Xx_Lia_xX |  Paparazzi
Jak všichni víme, Miro musel po autonehodě absolvovat několik vyšetření. Několik paparazzi stihlo Mira vyfotit u nemocnice i s jeho maminkou Ylonou. Jestliže najdu nějaké další fotky, určitě je přidám. ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: čas.sk

Fotky z autonehody

29. července 2010 v 18:59 | Xx_Lia_xX |  Paparazzi
Tady jsou fotky z Mirovy autonehody. Není jich moc, ale jestli se oběví další, určitě je tady dodám. ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroje: aktuality.sk

Polaví rocker v nastolenom tempe?

29. července 2010 v 18:30 | Xx_Lia_xX |  Rozhovory, časopisy
Článek z časopisu Slovenka.Píše se v něm o Mirove autonehodě.
Pro zvětšení klikněte na obrázek. ;)

imagebam.com imagebam.com

zdroj: mirosmajda.wgz.cz

Šmajda tentokrát pre istotu do Prahy letel

29. července 2010 v 18:16 | Xx_Lia_xX |  Články, drby, zmínky
421
27. júl 2010, 10:25
Je opatrný! "Sľubujem, že už aj v lietadle pôjdem pomalšie," s úsmevom na tvári odkázal všetkým fanúšikom Miro Šmajda (21) z košického letiska. Včera popoludní sa po druhýkrát pokúsil pricestovať do Prahy a tentokrát mu to vyšlo bez zranení.

Superstarista Miro mal obrovské šťastie! V stredu ráno sám šoféroval maminu Hondu a pri Jelšave mal autohaváriu. Pre únavu a vraj aj väčšej rýchlosti, narazil do zvodidiel a potom sa s autom prevrátil do priekopy. Z totálne zdemolovaného auta, akoby zázrakom vyviazol živý a s malými zraneniami. "Netušil som, čo môže spôsobiť únava. Boli to dve sekundy a takto som dopadol. Beriem to ako varovanie osudu a sľubujem, že budem opatrnejší," hovorí o nehode. Včera už žiaril spokojnosťou a napriek krčnej ortéze sa cíti fit. "Mám narazenú ľavú stranu krku a tretí stavec. Ten golier je veľmi fajn, je pohodlný a aspoň sa mi bude v lietadle dobre spať," dodáva. Ortézu by mal nosiť ešte týždeň a pol.

zdroj: pluska.sk


Šmajda po havárii: Řídil bych se řízením!

29. července 2010 v 18:09 | Xx_Lia_xX |  Rozhovory, časopisy
565
28.07.2010 06:56
Zpěvák Miro Šmajda (21) po autonehodě, která se odehrála minulý týden nedaleko Košic, poprvé přicestoval do Prahy. Raději letadlem. Miro byl totiž na cestě do Prahy i minulý týden, kdy v autě upadl na chvíli do mikrospánku a narazil do svodidel a i s vozem skončil v příkopu. Blesk se s Mirem sešel na letišti.

Miro, jak se teď, týden po nehodě, cítíte?
,,Musím říct, že se cítím opravdu skvěle. Je mi super, jsem jako znovu narozený. Na krku mám teda ještě pěnovou ortézu, protože jsem si při havárii poranil třetí krční obratel. A jsem trochu potlučený. Ale to nic není."
Jak se celá nehoda odehrála?
,,Jel jsem z Košic do Prahy do studia dodělat desku. Asi sto kilometrů od domova jsem upadl do mikrospánku. Pak už šlo vše strašně rychle. Byla to otázka třeba tří vteřin, kdy auto protrhlo svodidla. Nikdy jsem nevěřil lidem, kteří říkali, že se vám v takových situacích promítne celý život. Ale opravdu to tak je. Viděl jsem najednou všechny blízké."
A kdo vám přivolal pomoc, když se auto skutálelo?
,,Já jsem si ji zavolal sám. První, komu jsem volal, byla máma. Ta se hned sebrala a jela za mnou. Kdybych byl v bezvědomí, tak tam ležím asi doteď. Tam by mě hned tak někdo nenašel."
To jste nevolal své přítelkyni?
,,Já žádnou nemám, jsem sám. Fanynek mám pořád dost, ale žádnou lásku."
Proto jste raději přiletěl do Prahy letadlem? Bojíte se auta?
,,Ne, to určitě ne. Přiletěl jsem kvůli úspoře času. Musel jsem o týden posunout nahrávání své desky. Začínáme až tento týden, a proto chci, abychom toho hodně stihli. Od nehody jsem už řídil, nemám z toho žádný blok. Naopak mě to hrozně baví, kdybych nedělal hudbu, tak bych se řízením rád živil."

zdroj: blesk.cz

Šmajdu trápi bolesti: má pohmožděný obratel!

29. července 2010 v 17:59 | Xx_Lia_xX |  Články, drby, zmínky
56
27.07.2010  13:05
Exsuperstárista Miro Šmajda (22) v pondělí odpoledne přiletěl do Prahy natáčet své první album. Blesk.cz se mimo jiné svěřil, že ho občas trápí bolesti hlavy. Příčinou je pohmožděný třetí obratel. Zranění si přivodil při autonehodě, která se stala minulou středu ráno, při cetě z koncertu.

Miro přiletěl z Košic do Prahy včera odpoledne a byl z cesty dost unavený. Vyvrací však spekulace, že letadlem přiletěl jen proto, že se bojí opět zasednout za volant svého vozu. "Ne opravdu to není tím, že bych se bál znovu řídit auto, letadlem je to pohodlnější a hlavně rychlé. Od té nehody už jsem řídil, takže, to, že jsem měl nehodu se mnou nic neudělalo," řekl Blesk.cz Šmajda.
Někteří lidé na jeho místě by měli z otřesného zážitku hrůzu, ne však Miro. Naopak nehodu zlehčoval a snažil se vtipkovat. "Že bych měl noční můry, to opravdu nemám, snad jen první noc. Pravdou však je, že když letíte vzduchem apřevrací se s vámi auto opravdu vám před očima proběhne celý život. Na tomhle tvrzení je fakt kus pravdy. Kromě pohmožděného krku jsem v pohodě."
Miro také jako první, když se vyškrábal z vraku auta, zavolal nejdříve své mámě pak polici s záchrankou. Teď chce na vše špatné zapomenout a soustředit se na natáčení desky. "Naštěstí mi ta nehoda program nenarušila, takže se nemuselo nic rušit, prostě život jde dál a já jedu dál," uzavřel nadějný slovenský zpěvák.

Šmajda po hrozivej nehode: Strach zo šoférovania?

29. července 2010 v 17:49 | Xx_Lia_xX |  Články, drby, zmínky
454
26.07.2010 15:00
BRATISLAVA - Človeka to poznačí! Spevák Miroslav Šmajda (21) mal minulú stredu ráno nebezpečnú haváriu, pri ktorej akoby zázrakom unikol smrti. Ako sa s touto nepríjemnou udalosťou vyrovnáva? Bojí sa sadnúť si opäť za volant?

Reklama

War Of Titans
Už nemusel byť medzi živými! Záchranári, ktorí prišli na miesto Šmajdovej nehody, ostali zaskočení. Pri pohľade na zošrotované auto si mysleli, že posádka haváriu neprežila. Spevák však vyviazol len s ľahkými škrabancami. Nás zaujímalo, či sa tento nepríjemný zážitok nejakým spôsobom podpísal na jeho psychike.
"Strach nemám," povedal nám na adresu toho, či sa nebojí opäť šoférovať motorové vozidlo. "Je to vec, ktorá sa môže stať každému práve vtedy, keď to vôbec nečaká... Treba byť opatrný," dodal. Škoda len, že sa mladý superstarista musel poučiť na vlastnej koži. Počas účinkovania v tanečnej súťaži Let´s Dance 4 totiž odstúpil práve kvôli maminej nehode.
V súvislosti s minulotýždňovou nehodou sa blondiak netrápi nad tým, že zdemolované auto už nebude schopné prevádzky. "Autíčko sa vyrieši nové," poznamenal Miro, ktorý sa počas účinkovania v Česko Slovenskej SuperStar netajil tým, že má pomenej finančných prostriedkov. Vystúpenia, koncerty, účinkovanie v tanečnej súťaži sa zrejme postarali o to, že spevák už nemá problém s peniazmi.

zdroj: topky.sk