Miro Šmajda- Životopis

16. června 2010 v 20:05 | Xx_Lia_xX |  Životopis
2541

Miroslav Šmajda se narodil 27.listopadu 1988 v Košicích na Slovensku ve znamení Střelce.
Mirova maminka je Češka a jeho otec Slovák. Jeho rodiče se bohužel rozvedli, ale Miro žije se svou maminkou a s otcem se pravidelně stýká. Má také dva sourozence, mladší sestru, která má 2 roky a také 10ti letého bratra.
Studoval druhým rokem na Technické univerzitě v Košicích, ale studium ukončil kvůli své hudební kariéry.
Mezi jeho hlavní zájmy patří samozřejmě hudba, zpěv a psaní textů. Mirovým dalším zájmem je sport.
Miro se proslavil díky Československé Superstar, kde se umístil na krásném 2. místě. Po superstar i během ní se stal velmi známý jak v Česku tak na Slovensku. Po Superstar přijal nabídku soutěže Let´s dance, kde tančil s profesionální tanečnicí Katarínou Štumpfovou. S Katkou se dostal daleko, ale k překvapení všech, Miro odstoupil.
Na kontě úspěchů si může Miro připsat také svůj první singl s názvem Last Forever a nyní dokončil nahrávání prvního alba, které se očekává v září. Mirův úspěch ale nekončí jen prvním singlem a 2. místem v Superstar, jak si mnozí mysleli, ale se svou kapelou Rosemaid má stále nabídky k dalším a dalším vystoupením.
Kapela Rosemaid se skládá z pěti členů. Kromě Mira Šmajdy v kapele můžeme vidět kytaristy Romana Birkuše a Mira Bitomského, baskytaristu Tamáse Beliczu a bubeníka Jaro Žiga.

autor: Xx_Lia_xX
Nekopírovat!
  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.